IMAGE INSTYTUT KOSMETOLOGII - kosmetyczka, depilacja laserowa, usuwanie owłosienia, manicure, makijaż, laseroterapia, medycyna estetyczna, depilacja bikini Bełchatów - O NAS 

+48 537 666 077

O nas

Szukasz miejsca, gdzie  zatroszczą się o Twoje pię­kno?   Znalazłeś ! Koniecznie odwiedź  Insty­tut kos­me­tologii IMAGE w Bełchatowie. Nasz salon należy do sieci gabinetów nagrodzonych 2017 Laurem Klienta jako  sieć  najlepszych gabinetów w Polsce. Marka IMAGE działa na rynku od 1996 roku, a Instytut Kosmetologii Image w Bełchatowie korzysta z tego doświadczenia a  także  z wysokiej  klasy urządzeń,

w tym urządzeń medycznych  oraz nowoczesnych  technologii i kosmetyków. To wszystko  plus młoda, wyszkolona i uśmiechnięta załoga, sprawia, że zabiegi estetyczne i kosmetyczne świadczone  w naszym Instytucie Image są na najwyższym poziomie a co za tym idzie dają widoczne rezultaty.

W naszej ofercie można znaleźć zabiegi z zakresu kos­me­tologii, m.in. zamykanie naczynek, leczenie trądziku pospolitego i różowatego, fotoodmładzanie, depilację laserową, mezoter­apię mikroigłową,  oxybrazję, infuzję tlenową,  lipokaw­itację i falę radiową RF. Świad­c­zymy  również różnorodne usługi kos­me­ty­czne na twarz i ciało.

Pracujemy na kosmetykach Medbeauty, które są odkryciem 2016 roku. Nasza marka wzbudziła zau­fanie wśród Klientek.  Marka Med­beauty to przede wszys­tkim wysoko jakościowe i bez­pieczne, pro­fesjon­alne preparaty do pielę­gnacji twarzy i ciała. Można je także  nabyć w naszym Instytucie Image w Bełchatowie i profesjonalnie kontynuować pielęgnację skóry w domu.

Wykonujemy też innowa­cyjne zabiegi na wysokiej klasy hiszpańskich  kosmetykach marki Bruno Vas­sari. Nasi  spec­jal­iści  z przy­jem­noś­cią  doradzą najskuteczniejsze zabiegi oraz kos­me­tyki, dos­tosowane do indy­wid­u­al­nych potrzeb skóry.

Zakupicie u nas także vouch­ery , które mogą być świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Zapraszamy na przyjemne i niezapomniane chwile z Image !!! Przyjdź już dziś lub umów się na bezpłatną konsultację!!!  Poznaj nowoczesną kosmetykę !

 

Zespół Image

 

MEDIA O NAS

http://ddbelchatow.pl/artykuly/rozmaitosci,image,86396.html